Başkan Pekyatırmacı: “Selçuklu’muz için ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz”

Politika

01 Nisan 2024

SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET PEKYATIRMACI, "SEÇİM SONUÇLARININ ÜLKEMİZ, ŞEHRİMİZ VE İLÇEMİZ İÇİN HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM. 31 MART YEREL SEÇİMLERİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAMAMLANDI VE MİLLETİMİZ TERCİHİNİ YAPTI. CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TENSİPLERİ VE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI OLARAK SEÇİM YARIŞINA KATILDIK VE MİLLETİMİZİN TEVECCÜHLERİ İLE YENİDEN SEÇİLEREK MİLLETİMİZİN YENİDEN HİZMETKARI OLDUK. BU SÜREÇTE BİZLERE DESTEK VE DUALARIYLA GÜÇ VEREN TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakı Konya’nın merkez Selçuklu ilçe belediye başkan adayı olarak yarışan ve seçimlerden birinci çıkmayı başaran Başkan Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçildi.
Konya’nın en büyük ilçesi olan Selçuklu yeni dönemde de Ahmet Pekyatırmacı ile yola devam edecek. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde kesin olmayan sonuçlara göre, yüzde 45,39 oy oranı ile sandıktan yeniden galip çıkmayı başardı. 2019’dan bu yana başarıyla sürdürdüğü başkanlık görevine bir 5 yıl daha ekleyerek Selçuklu için çalışmaya devam edecek olan Başkan Pekyatırmacı, yayımladığı teşekkür mesajında hemşehrilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Başkan Pekyatırmacı, Türkiye’nin parlayan yıldızı Selçuklu’nun Türkiye Yüzyılı şehirlerinin inşasında öncü olmaya devam edeceğini ifade etti.

“Bize destek veren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum”
Başkan Pekyatırmacı, “Seçim sonuçlarının ülkemiz, şehrimiz ve ilçemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 31 Mart Yerel seçimleri sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve milletimiz tercihini yaptı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve Cumhur İttifakı adayı olarak seçim yarışına katıldık ve milletimizin teveccühleri ile yeniden seçilerek milletimizin yeniden hizmetkarı olduk. Bu süreçte bizlere destek ve dualarıyla güç veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

“Hayallerimizi gerçekleştirmenin gayreti içinde olacağız”
Konya ve Selçuklu’ya değer katmak için 5 yıl boyunca canla başla çalıştıklarını ifade eden Başkan Pekyatırmacı, “Teşkilatımızla, Büyükşehir Belediyemizle merkez ilçe belediyelerimizle birlikte el ele vererek, birlik beraberlik, dayanışma içerisinde hizmetlerimizi yaptık. Bu süreçte gönül belediyeciliği ilkesini kendimize rehber edinerek, hemşehrilerimizle olan bağımızı kuvvetlendirdik. Onların dua ve destekleri ile Selçuklumuza eğitimden sağlığa spordan altyapıya kadar önemli eser ve hizmetler kazandırdık. Selçuklumuz için yapmak istediğimiz çok sayıda projemiz, gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimiz var. İnşallah yeni dönemde insan odaklı hizmet anlayışı ile her yaştan hemşehrimizin faydalanabileceği hizmetleri hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız” diye konuştu.
Başkan Pekyatırmacı, seçim süreci boyunca sahada gayretle çalışan parti teşkilatlarına, Cumhur İttifakının tüm mensuplarına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, destek veren bütün hemşehrilerine teşekkür etti.
Kategori Haberleri (Politika)
Politika

Norveç: “Norveç, Filistin devletini ve BM’deki yerini tanımaya …

NORVEÇ BAŞBAKANI JONAS GAHR STORE, İSPANYA BAŞBAKANI PEDRO SANCHEZ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA, “NORVEÇ, FİLİSTİN …
  • 13 Nisan 2024 06:38
  • 4
Politika

Kütahya’da Hamas liderinin oğulları ve torunları için gıyabi …

KÜTAHYA’DA HAMAS LİDERİNİN OĞULLARI VE TORUNLARI İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI
  • 13 Nisan 2024 04:17
  • 13
İlginizi Çekebilir
Genel

Ramazan Bayramı’nın son gününde de Eminönü’nde yoğunluk

RAMAZAN BAYRAMI’NIN SON GÜNÜNDE DE YERLİ VE YABANCI TURİSTLER EMİNÖNÜ’NE AKIN ETTİ. BOĞAZ TURU YAPMAK …
  • 13 Nisan 2024 07:01
  • 0
Genel

Başkan Seçer, ’Bayram Sofrası’nda Tarsus halkıyla buluştu

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER, EŞİ MERAL SEÇER İLE BİRLİKTE TARSUS BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN …
  • 13 Nisan 2024 07:00
  • 1
Asayiş

Kozan’da kayıp genci jandarma su altı robotu ile …

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE GÖLETE DÜŞEN OKTAY SARITİKEN’İ JANDARMA ARAMA KURTARMA VE AKOM EKİPLERİ ÖZEL SUALTI …
  • 13 Nisan 2024 07:00
  • 0
-