Portal Haber Künye

Portal Haber

HIZLI İLETİŞİM : info@portalhaber.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@portalhaber.net

ADRES/ Addresse
E-Mail : info@portalhaber.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – portalhaber.net‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. portalhaber.net’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, portalhaber.net sorumlu tutulamaz.

Yayınladığımız bir haberle alakalı hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda info@portalhaber.net mail adresinden kaldırılması talebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2020 portalhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları portalhaber.net’e aittir. portalhaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar portalhaber.net'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.portalhaber.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. portalhaber.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman da değişikliğe gidebilir.