17 Haz 2021

100. yıla az kaldı Konyaspor hayalimiz

Merhaba… 100. yıla az kaldı Konyaspor hayalimiz.

Merhabalar sevgili Konya Gazetesi okurları. 15 günde bir Konya’da gündem yaratan bir Gazete 3 ay öncesinde yayına girdi taraflı tarafsız her kesimin dikkatini çekti ve çekiyor. Doğru tarafsız bir yayın anlayışına sahip olan Konya Gazetesi spor sayfasında bir köşede sizlerle hasbihal etmeye çalışacağız.


Sizlerin fikirleri ve önerilerini dikkate alıp Gazetemizde değerlendirmeye çalışacağız. EvetKonyaspor’umuz son 2 senedir biz taraftarları matematikle baya uğraşmamıza sebep oluyor. İyidesen iyi değil kötü desen kötü değil Arasat’ta kalıyoruz. 2022 Konyaspor için önemli bir yıl 100.yıllık bir dev kulüp olacak Konyaspor’umuz inanıyorum ki hazırlıklar şimdiden başladı ve nasıl bir Konyaspor Kulübü olunacağının ilerleyen günlerde de yetkili ağızlardan duyarız.


Aykut Kocaman ile yaşanılan 2016/2017 Ziraat Türkiye Kupa Şampiyonu 2017/2018 Süper Kupa Şampiyonluğu yaşayan ve Lig 3. lüğü ile de Avrupa Kupalarında boy gösteren Bir Konyaspor destanı yaşayan bizler artık hesapsız bir Konyaspor’u sahada futbol anlayışı ile izlemek istiyoruz.


Sahaya çıkan Konyaspor oyun disiplininden kopmadan, rakibine skor üstünlüğünün yanında oyun üstünlüğünü de kabul ettiren. Defansif anlamda duvar lakabını alan oyuncularımız serinkanlı bir şekilde oyunu geriden kurup orta alanın yükünü hafifletirken, orta alan oyuncuları bu sayede hücumda etkin rol oynayabilmek için atağa çıkabilme fırsatı yakalayan bir Konyaspor bizim hayalimiz.


Konyaspor Yönetimi tabii ki her kulüp gibi geçmişten gelen borç batağından biran önce kurtulmanın hesaplarını yapıyor, bunula ilgilide diğer kulüplerden daha iyi bir mantıklı genişleme ile sorunu kontrol altına alabilme başarısını gösterdi. Hilmi Kulluk Başkanın özverili ve gerçekçi bir çalışma içerisinde yaptığı atılımların meyvesini kısa süre de göreceğimizi umuyorum.


100. yıl hayalimizi daha çok dillendireceğiz.

Sizlerle Konya Gazetesinde ki ilk buluşmamızda T M M ye uyarak hayatımızı Sağlıklı bir şekilde sürdürmeyi istiyor ve diliyorum.


Saygılarımla…